Preskočiť na obsah
TARA-SO
Otvoriť menu

Stavebníctvo

TARA-SO s. r. o.

Výstavba obytných a neobytných budov

Sídlo
Bretejovce
Od roku
2020
IČO
53 131 070

TARA-SO

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Bretejovce 64, 082 03
Na trhu od
26. júna 2020
IČO
53 131 070
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 41.00)
Výstavba obytných a neobytných budov

Firma v číslach

6
rokov na trhu
2020
rok vzniku
22
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte TARA-SO

TARA-SO, s. r. o. sídli na adrese Bretejovce 64, 082 03. Zapísaná je od 26. júna 2020 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výstavba obytných a neobytných budov“ (41.00). Predmet činnosti tvorí 22 položiek, napríklad uskutočňovanie stavieb a ich zmien, maloobchod a veľkoobchod a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.

Základné údaje

Obchodné meno
TARA-SO, s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
53 131 070
DIČ
2121277653
Dátum vzniku
26. júna 2020
Sídlo
Bretejovce 64, 082 03
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 40484/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 41.00)
Výstavba obytných a neobytných budov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa TARA-SO zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 22 položiek.

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Prenájom hnuteľných veci

  • Prípravné prace k realizácii stavby

  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom

Zobraziť všetkých 22 položiek predmetu činnosti
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prenájom hnuteľných veci
  • Prípravné prace k realizácii stavby
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Verejné obstarávanie
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Činnosti na úseku požiarnej ochrany v rozsahu servis, oprava, kontrola, plnenie hasiacich prístrojov, požiarnych/požiarnotechnických zariadení
  • Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli TARA-SO, s. r. o.?

Sídlo je na adrese Bretejovce 64, 082 03.

Čím sa TARA-SO, s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výstavba obytných a neobytných budov“ (41.00). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: uskutočňovanie stavieb a ich zmien; maloobchod a veľkoobchod; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; prenájom hnuteľných veci.

Aké je IČO – TARA-SO, s. r. o.?

IČO je 53 131 070, DIČ 2121277653.

Kedy vznikla TARA-SO, s. r. o.?

Vznik: 26. júna 2020. Na trhu pôsobí 6 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Bretejovce 64, 082 03

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre TARA-SO, s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese tara-so.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.